La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

2

https://www.facebook.com/share/p/1A6pEzGe9N/
To jest skandal. Nie dość, że te parszywe gnidy zniszczyli mój kraj, wymordowali 6 milionów moich obywateli, zamknęli mojego wujka w obozie zagłady w Treblince, mój pradziadek walczył i wyrzynał ich pod Monte Cassino i pod Berlinem, moją rodzinę spod Lwowa wywieźli ruskie psy na Syberię do Gułagu, bo szwaby napadli na Polskę to ich psim obowiązkiem oprócz zapłacenia mam potężnych reparacji i przepraszania na kolanach każdego dnia za niewyobrażalne krzywdy wyrządzone Polsce i moim rodakom, powinno być utrzymywanie wszystkich muzeów po byłych obozach koncentracyjnych i zagłady. To obecny Reichstag i Rzesza powinna utrzymywać wszystkie miejsca kaźni Polaków na naszym terytorium.

1

@Zelazny_Mike
Mój dziadek pochodził ze Lwowa. Walczył w "Obronie Lwowa". Gdy przyszli Ruskie, to będąc już w beznadziejnej sytuacji, za rozkazem dowódców, poddali się właśnie przed Ruskimi, bo ci obiecali dobre traktowanie. Niestety, była to oczywiście bujda, bo skończyło się aresztowaniami i wywózkami. Na szczęście mojemu dziadkowi udało się uciec.

2

@NeroTFP1 Mój pradziadek mieszkał pod Lwowem w Nowosiłkach z rodziną i przyszło NKWD, mieli pięć minut na zabranie rzeczy i zostali zapakowani w ciężarówki, później w pociągi i zostali wywiezni na Sybir do Gułagu. Gdy Szwaby zaatakowali Ruskich to został wywieziony do Iranu(jego rodzina została w Gułagu) i wstąpił do II Korpusu Polskiego, formowanego pod Andersem. Przeszedł z Iranu do Europy i walczył pod Lenino, później w 8 Brytyjskiej Armii pod Monte Cassino i w 1945 r. pod Berlinem. Po wojnie ściągnął swoją rodzinę z Gułagu na ziemie odzyskane po Prusach Wschodnich do Braniewa(tam urodziła się i wychowała moja matka) Mój dziadek opowiadał, że jak ich ojciec(mój pradziadek) ściągnął ich z Sybiru do Polski to zjadł kilogram cukru na raz, bo w Gułagu tylko brukiew jedli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?