La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1526 Culés

20

Całe szczęście, żeśmy tego Ferminatora za te śmieszne pieniądze do Czelsioków nie oddali. Chłopak za te barwy życie mógłby oddać. Wkłada serducho i daje z wątroby jakby to Tomasz Hajto powiedział. Statystyki już ma kosmos, a to dopiero połówka sezonu...

2

@Fog_W_1899 Duża część LR była za jego sprzedażą.

1

@Zoker na różne spostrzeżenia trafiałem w necie i jakby może ze 150 baniek dali to wtedy ok ale też z drugiej strony takie pieniądze za bardzo by nam nic nie dały. Po 1 każdy by wiedział, że mamy siano i byłoby podobnie co po Neymarze.
Po 2 stracilibyśmy ważne ogniwo, które jak widać jeszcze bardziej z formą wystrzeliło
Po 3 jeden zawodnik mniej w drużynie, który walczy za ten klub

Może i udałoby się jakoś obronę wzmocnić, ale pewnie za dużą kasę i raczej to nie byłby zawodnik, który tak dużo wniesie pod względem mentalnym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?