- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1326 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
gumaz
2
Do ludzi, którzy mieszkają na wsiach, wyludnia się u Was, czy wręcz przeciwnie buduje się... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1326 Culés
2
Joan Garcia to bramkarz, który pozwala wierzyć w zwycięstwo w LM, ale obrona niestety nie. Nasz środek obrony grubo odstaje od topowych ekip z Europy.
0
@Kubsoleon ale atak wydaje mi się bardzo mocny względem innych ekip.
0
@Maker0 tylko że to nie jest tak że atak ok, lub nie ok. Liczy się fizyczność i kondycja całej drużyny. Dobrze widać to w Madrycie, gdzie umówmy się mają swietnych zawodników jak Mbappe czy Vini a jednak nic z tego nie ma, bo zespół nie jest fizycznie zdolny do mocnego pressingu jak zespoły angielskie a tu jest klucz. W dzisiejszym futbolu nie musisz mieć graczy wybitnych na każdej pozycji, a wystarczy Ci 11 dobrze biegających murzynów którzy oczywiście maja pojęcie co to piłka, prostopadłe podanie itp. Taka moja (a chyba nie tylko moja) teoria.