- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
19
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kgorecki2500
4
Ale ludzie niektórzy mają problem z opcjonalnym uproszczeniem gry xD Ja się w nowym Goticzku... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Borneo
0
Polska podpisala umowy o bezpieczęństwie z Anglią , Francją teraz z Niemcami.Rosja była... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
3
A mówiłem Napoleonowi "Gdzie się ładujesz do Rosji, jak tam nawet Adolf nie dał rady", no ale musiał być mądrzejszy ...
0
@Comentateiro Józef Poniatowski był lepszym od Niego strategiem.On by nie pchał się do Rosji tylko na Ukrainie/Białorusi rozegrałby ten konflikt.
0
@FcPortoFan1999 Już Szwedzi próbowali rozwiązać konflikt z Rosją na Ukrainie i w przeciwieństwie do Francji ich imperium nigdy nie powróciło. Zresztą nie oszukujmy się Poniatowski był świetnym dowódcą, ale gdzie mu do Napoleona.
0
@Hindus Tylko tamta Rosja była silniejsza niż ta 100 lat później i miała lepszego przywódcę-Cara.Napoleon to po 1807 i Tylży sam zaczął siebie wykańczać.
1
@FcPortoFan1999 No ale Szwedzi przegrali zupełnie tak samo jak Napoleon - też przez taktykę spalonej ziemi, brak zapasów i zimę (która była jeszcze gorsza niż ta która spotkała Napoleona) Co do Napoleona, to sam był podstawiony pod ścianę przez Brytyjczyków i musiał z tym jakoś walczyć, a kampania w Prusach wykończyła Francuską armię na tyle, że ciężko byłoby osiągnąć lepszy pokój z Rosją.