- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1009 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
3
Obawiam się Realu w tym sezonie. Mam nadzieję, że moc przyjaźni znowu nam pomoże bo na... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Chaoss
1
Pomijając ambasade ile wg was można dać max za Alvareza?
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1009 Culés
4
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Od wczoraj z wyra nie wychodzę tak mnie zatoki dorwały plus ból gardła, więc jeden dzień z wolnych dni w tym roku już urwany, zobaczymy co będzie dalej. Póki co latam na pyralginie na przemian z apapem i herbatkami.
Kawka tylko jedna dziś bo nawet smaku nie ma.
Zamiast gierek do odsłuchania dużo zaległych płyt na Spotify. Aktualnie peja a zostaną jeszcze Bonson, Avi, Wlodi /Ero i Gruby Mielzky
0
@Nazio_87
Zatoki to straszne dziadostwo. Co jakiś czas się z tym męczę, a najbardziej nie lubię, gdy ból nachodzi na nos, czoło, skronie. Obrzydliwe uczucie.
0
@NeroTFP1 no to właśnie tak mam, skronie i płat czołowy głowy jak kaszle to od razu boli
0
@Nazio_87 Erosa z Włodim oraz Aviego sprawdziłem i siadły mi te albumy. Bonsona i Mielona muszę właśnie nadrobić. Ostatnio obejrzałem rozmowę Mielona u Winiego gdzie nawinął swój numer ale pod beat od Winiego, zajebiście tam poleciał. Sprawdziłem od razu co to za numer, okazało się że to track z jego ep która jest kozacka. Muszę jeszcze nadrobić jego najnowsze LP.
0
@Nazio_87 ja ostatnio na nowej płycie Zeusa chwilę przysiadłem.
Dużo zdrowia! :)
0
@szymonekk o zapomniałem o nim, zapisze