- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1792 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1792 Culés
1
Proponuję pozyskać Aubę jak już wracamy do byłych, Gabon go wywalił z repry i ma teraz mniej na głowie.
0
@michaleu Ja prooonuje jeszcze Xaviego przywrócić.
1
@Criss18Barca @michaleu Xaviego? Od razu Koemana.
1
@July_6_BcN to już lepiej Tatę Martino
0
@July_6_BcN Byś nie chciała zobaczyć Xaviego z Pedrim w środku pola?
1
@July_6_BcN Kuman to zły pomysł, w aktualnej formie przebiegłby 5 metrów i padł.
0
@Criss18Barca no to by chodziło, myślałam, że na trenera go chcesz przywrócić.
@michaleu
0
@July_6_BcN Chociaż muszę ci powiedzieć, że ja zawsze byłem w opozycji ws tego co chciała La Rambla
Byłem przeciwko zwolnieniu Xaviego
Byłem przeciwko Laporcie
Ter Stegen to wiadomo
Byłem przeciwko odejściu Griezmanna
Byłem przeciwko zatrudnieniu RL9 :)
Pamiętam jak @Coutinho007 mi pisał, że Griezmann musi odejść żeby przedłużyć kontrakt z Messim. Dlaczego mnie oszukałeś?
0
@Criss18Barca akurat z tym Griezmannem to ja też byłam przeciw. Szczególnie, że on odszedł już po Messim.
0
@July_6_BcN a co sądzicie o caso negreira
0
@michaleu ja nie jestem od sądzenia
0
@July_6_BcN sąd nas nie ukarze bo jest przedawnione więc tranquilo xd
0
@michaleu i tak nie chcę nic uważać. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, ale czy miały i jaki faktycznie miały wpływ, to się nie wypowiadam.
0
@July_6_BcN trochę się wczytałem w to i nie wygląda to najlepiej, nawet bym powiedział bardzo źle. Ale przynajmniej pomyśleli cwaniaki żeby się zabezpieczyć przedawnieniem... :D