- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1416 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
126 odpowiedzi
LAMC_10
2
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
29
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1416 Culés
5
To teraz porównajmy 3 godzinną operację Trumpa do 12 letniej akcji Putina, która miała trwać 3 dni.
1
@BillyButcher No i właśnie o to chodzi w ataku na Wenezuelę. Jankesi pokazują Chinom i Rosji jak się robi operacje specjalne.
0
@BillyButcher O tych 3 dniach to chyba w życiu żaden rosyjski oficjel nic nie powiedziedział :P To chyba narracja prasy przez dysproporcję potencjału
2
@Kgorecki2500 Przecież operacja na Hostomelu miała na celu pierwszego dnia obalić rząd ukraiński, zresztą niewiele brakowało. Żaden oficjel rosyjski nie przyzna, że blitzkrieg im się nie udał.
0
@Lucerfi Ale to przed wojną chyba nikt nawet nie gadał nic o 3 dniach. To, że podjęli taka decyzję strategiczną na uderzenie od północy to inna sprawa
1
@Kgorecki2500 No tak, przed wojną to w ogóle miało nie być wojny :D