La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

19

Korzystając jeszcze z ostatniego dnia świąt, to chciałem złożyć piękne życzenia kilku piłkarzom:

Araujo życzę tobie abyś odnalazł spokój psychiczny i znalazł sobie klub ze średniej półki i żebyś już w Barcelonie nie zagrał, żeby nie nadwyrężać twojej psychiki.

Frenkie kochany tobie życzę, żebyś wchodził na 20-30 minut i w mniej ważnych meczach, bo pełne spotkania i gra w pierwszym składzie jest dla ciebie wyraźnym obciążeniem, które sprawia, że nie masz ambicji, żeby brać udział w pressingu i grze defensywnej, a w ataku i tak nic nie dajesz.

Marcu Ter Stegenie legendo życzę ci znalezienia nowego klubu. Nawet na wypożyczenie, żeby ci się tam podobało i potem odejście definitywne. Nie ma sensu, żeby siedział smutny na ławce, zasługujesz na klub w Arabii Saudyjskiej lub Turcji, który pokryje twoją astronomiczną pensję, którą dostałeś od Mikołaja Laporty.

Życzenia również dla Realu Madryt, macie świetną drużynę z Mbappe na czele, życzę wam drugiego miejsca w lidze i żebyście odpadli z LM w najbliższej fazie pucharowej, bo dzięki temu skupicie się na walce o drugie miejsce, konkurencja w postaci Villareal i Atletico nie śpi.

2

@Luciano99 Nie Chciałbyś aby Real wreszcie dołączył do ligi europejskiej?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?