La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1564 Culés

2

Ah ten szemrany Westminster nie zgodził się z podniesieniem ceny z 8mln do 55mln xD

0

@takisobiektos To jest scenariusz na "Zwierzogród 3". Zwierzęta z wrocławskiego zoo kolejny raz dobrowolnie zrzekają się karmy, by utrzymać ulubionych piłkarzy i prezydenta miasta. Rozumiem teraz dlaczego @Kgorecki2500 tak napieprza tym Zwierzogrodem w co trzecim komentarzu. To działania marketingowe na rzecz wrocławskiej patologii.

1

@Dari0G Najgorsze jest to że z tym się nie da nic zrobić. Bo nikt nie jest w stanie zmusić prezydenta miasta do sprzedaży

1

@takisobiektos Ja myślę, że on wcale nie chce sprzedawać, tylko pozoruje takie działania, żeby było, iż coś robi. A jeśli chce, to właśnie tak jak podano, żeby nabywca pospłacał to, co nakradli i przepalili, a jednocześnie nadal to oni rządzili klubem. Tam musi być pełno trupów poukrywanych przez lata tych nierządów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?