- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1441 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1441 Culés
2
Dobrze, że Lewica dostała te najmniej ważne ministerstwa do prowadzenia w ramach umowy koalicyjnej. Dużo szkód nie narobią, jedynie z politowaniem się patrzy na to co z tych ministerstw wychodzi lub co Biejatowa, Dziemianowicz-Bąk czy naturalnie Żukowska wypowiada w mediach.
W 2027 pod próg.
0
@CLS63AMG MEN dostali przecież. I sami nie wiedzą co robią. Może wiele szkód nie wyrządzili i były niezłe podwyżki na początku 24, ale widać że nie ma w tym jakiejś mądrej myśli przewodniej.
1
@Laminedependencia Moim zdaniem MEN nie należy do tych najważniejszych ministerstw. Aby zmiany w MEN wybrzmiały potrzeba pokolenia/dwóch i to przy zmianach fundamentalnych, wprowadzenie/wyprowadzenie jednego przedmiotu na którymś etapie nauki za wiele nie zmienia. Taką zmianą fundamentalną byłaby np. nieobowiązkowa matematyka.
Podwyżki dla osób nauczających w szkołach (B)) oczywiście na plus.