- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 720 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
157 odpowiedzi
LAMC_10
5
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
MirusAmisz
37
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 720 Culés
0
Według Was Lewy jeszcze zagra w Barcelonie? Bo owszem, Ferran nie bez powodu więcej gra, ale potrzebny jest napadzior do rotacji na kilka frontów (LM, PK, Liga i Superpuchar Arabii Saudyjskiej).
Nie wiem czy wzięcie w ubiegłe lato z wolnego transferu Jonathana Davida by coś pomogło - teraz w Juve nie radzi sobie, ale nigdy nie wiadomo co by było w innym klubie. Ale jeśli Lewy odejdzie w zimę to kto za Lewego się znajdzie?
3
@Kasy Lewy nie odejdzie w zimę. Mam nadzieję, że sytuacja wyjaśniona. Pozdrawiam.
3
@Kasy skąd wniosek, że Lewy miałby odejść w zimie? Zwłaszcza, że nie ma dla niego lepszego kierunku niż Barcelona.
2
@Kasy oczywiście, że zagra. Myślę, że jeśli miałby odejść, to dopiero po sezonie. Od początku było zapowiedziane, że rola Lewego w zespole będzie słabnąć. Taka była umowa i jest ok.
3
@Kasy Jak już to odejdzie po sezonie o ile nie przedłużą z nim kontraktu. Natomiast jak napisała @July_6_BcN, jego rola miała powoli słabnąć i miał ustępować miejsca Ferranowi. Wiadomo osobiście wolałbym aby to Robert grał jak najwięcej ale trzeba sobie szczerze powiedzieć, że niestety w tym sezonie póki co jego gra nie powala. Ale nie oznacza to, że jest wykluczony z gry bo na pewno jeszcze w niejednym meczu nam pomoże i nastrzela bramek. Taki już niestety los tych “starych” piłkarzy grających w najlepszych klubach.