La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1933 Culés

3

Update do historii, ludzi z lasu.
Okazuję się że to znane miejsce i spotykają się tam..... Geje! Jprd o mały wlos a zostałbym ubogacony kulturowo heh

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Trojanek23 nie mów, że byś nie chciał xd

2

@July_6_BcN i tak i nie, świadomie nie ale jak widać być moze podświadomie, coś jest na rzeczy haha.Moje podejście do lasu musiało być z ich perspektywy jescze dziwniejsze, niż z mojej ich koczowanie xd

0

@Trojanek23 "Okazuję się że to znane miejsce i spotykają się tam..... Geje! "
Już nie udawaj, dobrze o tym wiedziałeś. Tylko dlatego tam polazłeś.
Edit: Nie tutaj ten edit :).

1

@Trojanek23 to ja gorzej trafiłem kiedyś.

Musiałem iść siku, a że byłem w metrze, to poszedłem do toalety. Kabina miała uszkodzony zamek, ale myślę sobie, najwyżej ktoś uchyli, przeprosi i pójdzie. Wpadam, i jakiś luj po chwili za mną. To się go grzecznie zapytałem, czy ma jakiś problem, to przeprosił i poszedł w pizdu. Okazało się, że to miejsce spotkań waginosceptyków :ooo

1

@Trojanek23 Jak się dowiedziałeś ze są tam spotkania gejow?
Ok. Rozumiemy ze nie chcesz o tym gadać. Nie będziemy naciskać xD

1

@Kozinho. To był @Trojanek23. Ciesz się, że nie użył gazu.

0

@Dari0G do tej pory zastanawiam się, czy to nie był @July_6_BcN

0

@Kozinho. A jesteś podobny do Pedriego?

0

@Dari0G zależy jak ciemno jest w pomieszczeniu

0

@MaziFCB koleżanka opowiadała o tym swojemu koledze i on jej powiedział, nie pytałem z kolei skąd on o tym wie

0

@Kozinho. Zależy która stacja metra…

0

@Kozinho. Ja tam wszedłem o 00:00 gdy zdawało mi się że widzę typa między drzewami cofnąłem sie na sam początek a po chwili typ wyszedł i stanął z 2 metry ode mnie jak odsadzalem Kartofelki xd

0

@July_6_BcN Marymont?

0

@July_6_BcN czyli zaczepiasz w ubikacji w metrze?

1

@Kozinho. Zależy na jakiej stacji…
@Czajka90 jak Marymont to nie ja xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?