- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1650 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
9
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
29 odpowiedzi
Pawlak1992
5
Ktoś tu wcześniej pisał o komentarzach sprzed 6 lat. Ja pójdę dalej.Mój pierwszy komentarz na... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1650 Culés
1
Fani muzyki elektornicznej, a w szczegolnosci ambientu maja dzis wieczorem uczte na Bandcampie.
"Mamy nadzieję, że dołączysz do Barry’ego Clevelanda i Roberta Richa na imprezie słuchawkowej w niedzielę, 14 grudnia 2025 r. o godz. 13:00 czasu PST (22 un nas)
Będziesz mógł/mogła zadać nam pytania na temat naszego nowego albumu „Elliptical Passage” albo po prostu porozmawiać i porozmieniać się z nami."
???? Impreza : „Elliptical Passage”
???? 14 grudnia 2025 r.
???? 13:00 PST (GMT-8)
https://robertrich.bandcamp.com/merch/elliptical-passage-listening-party
R. Rich. amerykański muzyk, kompozytor i producent, urodzony w 1963 roku – jest jednym z pionierów muzyki ambient, szczególnie nurtu zwanego „dark ambient”, „psychotropic ambient” czy „somnambulant” (muzyka dla snu). Jego twórczość łączy minimalizm, eksperymenty dźwiękowe, etniczne inspiracje i głęboką świadomość psychoakustyczną.
---
Barry Cleveland to amerykański gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i pisarz — artysta mocno zakorzeniony w awangardowej, eksperymentalnej i ambientowej scenie muzycznej, szczególnie aktywny od lat 80. Jego twórczość to połączenie tekstury dźwiękowej, improwizacji, elektroniki i niekonwencjonalnych technik gitarowych. Nagral z Richem 3 albumy.
https://f4.bcbits.com/img/a3203878462_16.jpg
@JimMorrisonFCB @FearTheBeard
0
@Colon Dobrze, że jest na spotify to zaraz sobie sprawdzę.