La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

0

Bardzo ciężko będzie o powiększenie limitu przez Puchar Kontynentalny na period który obejmuje TCS. Więc na niemiecko-austriacki wyślemy 5 zawodników.
Tomasiak, Stoch, Żyła i Kot to według mnie w tej chwili pewniacy. O ostatnie miejsce będzie walczył zapewne Kubacki z Wąskiem.
Chyba, że Joniak wywalczy dodatkowe miejsce i chętnie odszczekam to co pisze :))

0

@Criss18Barca Oczywiście, że będzie ciężko ale widziałeś dzisiejsze wyniki zawodów PK?

Klemens Joniak skończył na 5 miejscu i jest czwarty w klasyfikacji periodu więc to też nie jest tak, że jesteśmy bez szans.

0

@Stinger_ No nie jesteśmy bez szans.. Jednak do podium punktowo stracił sporo punktów, żeby walczyć to dodatkowe miejsce to musi być pudło jutro. Liczyłem tutaj na Olka..

0

@Criss18Barca To jest Ruka. Różnie może być.
Oczywiście nie nastawiam się na limit bo uważamy, że Klemens Joniak skoczył dzisiaj ponad stan ale generalnie jakiś podmuch w jedną czy drugą i kto wie co się wydarzy.
Dzisiejsze różnice punktowe mają się nijak do tego co będzie jutro.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?