La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

3

Za rok w Coventry u Lamparda xD Jesus bez kolan 170 wzrostu po 2 latach bez gry w piłkę przy nim jak wirtuoz wyglądał


2

@Eklerek to ten co go Rambla chciała w Barcuni, zwykłe drewno i placek.

6

@Lionel_Messi10 Klasyczny flop z Portugalii

0

@Eklerek ten akurat ze Szwecji wynalazek ;D

Ale wiem o co Ci chodzi z Portugalskiej ligi jak Felix ;D

Dwa placki których lepsze ligi wyjaśniły.

3

@Lionel_Messi10 "Barcuni" - taka prośba, mógłbyś tak nie pisać?

Wygląda to źle i tak jakbyś naśmiewał się z Barcy.

2

@Stinger_ to nie czytaj jego wpisów xD no przypier... o takie coś to nie widziałem xD

0

@Fog_W_1899 A ty nie czytaj moich. Po co "przyszedłeś"? Przypier... się do mojej prośby do drugiego człowieka?

Czepia się, że ktoś się "czepia".
Takiego czegoś to jeszcze nie widziałem ale czego oczekiwać od ciebie? W zasadzie to niczego.

2

@Stinger_ dałem Ci radę bo robisz problem z niczego jak zwykle i jak zwykle do tej samej grupy użytkowników, ale czego można się spodziewać po Tobie? W zasadzie nic innego.

1

@Fog_W_1899 Z nas dwóch to ty tutaj robisz jakiś problem z niczego.
Jakiś ból dupy z rana?

Napisze do ciebie jak inny kolega wcześniej - nie podoba się coś? Daj mi ignora i po sprawie, jaki problem?

1

@Stinger_ no Ty chyba masz problem z pojmowaniem co się wokół Ciebie dzieje i co sam robisz xD

0

@Stinger_ Nie naśmiewam się, tylko lubię akurat to zdrobnienie ;-)

A Ty nie rób z igły widły.

0

@Lionel_Messi10 "A Ty nie rób z igły widły"

Widzę, że nie rozumiesz co znaczy ten zwrot.
Ja tylko zapytałem czy mógłbyś tak nie pisać. Ten zwrot tutaj kompletnie nie pasuje.

@Fog_W_1899 To dlaczego nie dasz mi ignora? W sumie wiem dlaczego, bo jeśli dałabyś wszystkim których tutaj nie lubisz ignora to nie miałbyś do kogo się dowalić, a mulciak z tego żyje.

PS Zawsze bawi zabawa w adwokata i to wzajemne polecanie każdej głupoty żeby tylko pokazać... no właśnie, co? Dziwnym trafem w polecających wszyscy ci którzy mnie nie lubią. XD.

1

@Stinger_ co Ty sobie dopowiadasz człowieku xD weź Ty się zastanów lepiej

0

@Fog_W_1899 Przecież to ty dzwonisz do mnie. Wrzuć na luz mulciak.

0

@Fog_W_1899 Raczej poprawniej jest "niczego innego".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?