La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

1

Villarreal w La Liga wygląda potężnie ale za to w Lidze Mistrzów są drużyną śmiechu. Jeśli dzisiaj nie wygrają to będzie niezła kompromitacja.

Póki co takie RB Lipsk z zeszłego sezonu. Totalna porażka z ich startem w Lidze Mistrzów, a potencjał mają nie mały.
W tym momencie remis ale znając Villarreal w LM to za moment znów mogą przegrywać.

Fajnie walczy Qarabag. Mam nadzieję że Mateusz Kochalski nie wpuści już żadnej bramki i Azerowie wygrają ten mecz, a 10 punktów na koncie to będzie już bardzo dobra zaliczka do ewentualnego awansu do fazy play-off.

3

@Stinger_ Kolego, potężnie może wyglądać tylko potężny Bayern. Villarreal może być wszechmocny, intergalaktyczny itp.

@Comentateiro @mekston @Lanosss

1

@blakkudium Kolego, to że jakiś dzieciak bawiący się w dziadka na tej stronie tak mówi nie oznacza, że tak jest.

0

@Comentateiro Czy @Stinger_ mówi prawdę?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?