La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

2

Co do pewnych obaw to Eintracht moim zdaniem stylowo jest bardzo wygodnym rywalem ponieważ tak jak i Betis oni zawsze chcą grać w piłkę, a nie tylko się bronić. Przykładowo w Bundeslidze są trzeci pod względem bramek zdobytych z wynikiem 2.20 bramki na 90min, ale równocześnie mają najgorszą obronę gdzie tracą średnio również 2.20 bramki na 90min oraz mają 4 najwyższe posiadanie. Do tego w lidze mistrzów są przedostatni pod względem bramek traconych z wynikiem 2.80 na 90min! Z resztą ich filozofię widać po dosłownie każdym starciu z mocnym rywalem w tym sezonie gdzie tracili po +3 bramki na mecz z Atleti, Liverpoolem, RB, Atalantom, Bayernem oraz Leverkusen. Dosłownie idealny stylistycznie fit dla nas i pod szybkich napastników wybiegających za linię obrony jak Rapha, Ferran czy Marcus. Będę bardzo zdziwiony jeśli pewnie dziś nie wygramy.

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?