La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

0

mała ciekawostka ode mnie, piłkarze którzy obecnie nie grają nic (kontuzje) lub mało tacy jak: Mats,Araujo,Gavi,Christensen zarabiają TYGODNIOWO 4mln złotych :) Łacznie wszystkim płacimy 20mln tygodniowo. Niestety nie wiem czy jest to brutto czy netto, ale zasadniczo chodzi o proporcje.
A trzeba pamiętać jeszcze o Ansu Fatim

0

@mmaciass
Odejście Matsa, Fatiego czy Araujo to będzie mega odciążenie budżetu. Do tego Lewandowski

0

@Who_you_mam Mats do 2028, Araujo do 2031, Gavi 2030 , Christensen 2026 (0,8mln zł tygodniowo).
Lewego celowo tu nie ująłem bo realne jest że zostanie na obniżonym wynagrodzeniu. Wtedy może zostać.
Ogólnie to się z Tobą zgadzam, sęk w tym że Ci goscie nie zanosi sie że odejdą. Dla mnie priorytetem jest Mats, Araujo raczej też.

0

@mmaciass

Akurat dla mnie Gavi musi zostać. Resztę bym pożegnał bez żalu. Jeszcze ten de Jong mnie kuje strasznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?