- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1144 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
19
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
41
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1144 Culés
0
Szkoda, że o Alberto Moleiro nie powalczyliśmy przed sezonem, tylko 16 mln, a siadłby na lewe skrzydło młody Hiszpan z wysp kanaryjskich, 6 bramek już w lidze (plus 2 asysty)
0
@directedbyfcb Wiesz. Docelowo był Balde. Ale ten sezon pokazuje, że ani z niego obrońca, ani skrzydłowy. Wyjście i prowadzenie piłki naprawdę wyższa klas. I na tym się kończy.
Błędy w ustawieniu. Problemy z pozycjonowaniem siebie i zawodnika ze swojego skrzydła. W obronie granie na alibi, a przy wysokim pressingu w większości strat bramek nawet nieobecny. Ciągle macha rękami, które go spowalnia. W tym jest podobny do Arujo. Zamiast najpierw grać i później wchodzić w polemikę. To macha, kłóci się a później biegnie.
Z drugiej strony On+Martin to opcja ekonomiczna. Ich kontrakty są jednymi z najniższych. A obaj są młodzi.
1
@yoli to akurat skrzydłowy/ofensywny pomocnik, co w Las Palmas był i poszedł do Villareal przed sezonem