La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

3

@Eklerek Ależ się przyjemnie Arsenal oglądało, co?

1

@Zoker Jak nigdy

2

@Eklerek Ja jeszcze lubię Napoli (głównie dzięki miastu) i elegancki weekend mi się trafił pod względem piłkarskim :D Ofc Barcelona i Arsenal na pierwszym miejscu w moim serduszku.

2

@Zoker Roma wygrała, Napoli wygrało, Barca wygrała, rządowi remis po drukarce, City w trąbę, Inter w trąbę, Liverpool w trąbe, romantyczny weekend

0

@Eklerek Liverpool w trąbę to już norma :D Łysy zaraz poleci.

0

@Zoker Niech zostanie, ciekawe kto mialby przyjsc w jego miejsce, nie widzę nawet dobrej kandydatury na ten moment

0

@Eklerek Xavi albo kolejny łysy bajerant - ten Hag :D

0

@Zoker Oby nie Xavi, on by ich poukładał dobrze na tych fizoli z premier league

0

@Zoker Arsenal to koty idą po mistrza. Oglądanie zespołu Artety to czysta przyjemność, aż się człowiek rozpływa nad piłką jak za dawnych czasów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?