La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 907 Culés

3

Szczerze? Tylko błędy kiwiora nam mogły przegrać mecz (no i fatalna postawa Drągowskiego, bo prócz tej parady był tragiczny, zwłaszcza przy stałym fragmencie gry), bo tak to byliśmy zespołem lepszym I powinniśmy kończyć z wyższym wynikiem i uważam że tam nawet nie powinno być karnego, bo chyba zawodnik Malty wychodził za linie w trakcie podania.

Cóż, widać że to inna ekipa niż to co oglądamy od 2017, czyli aż 8 lat degrengolady I ja w końcu mogę się cieszyć z gry piłkarzy, a nie się męczyć gdy odpalam tv, w końcu i oby baraże były udane :)

2

@Karol145 Pomijając spalonego (akurat moim zdaniem nie było) zagraliśmy chaotycznie i słabo.Nic tego nie tłumaczy. Kolejny raz blisko kompromitacji.Na plus tylko wynik.

3

@Karol145 Bramkarz bardzo niepewny, brakowało tylko jakiegoś kiksu.

0

@Ogorinho1974 Bo linia obrony była słaba, zobacz jak źle wyglądał cały środek pola, za to nadrabialismy pomysłem w polu karnym rywala.

0

@Karol145 W tym meczu dobry był tylko wynik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?