La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

1

Sprzedać Ferrana, kupić Eto'o Deyonga, zostawić Lewego jeszcze rok jak rezerwowego. Tak czy nie ?

1

@Laminedependencia Kto miałby kupić Ferrana za więcej niż 20 mln?

0

@Laminedependencia Pytanie, czy Eto'o Deyong byłby w stanie wygrać rywalizację z Lewym.

0

@vangoor za 20-30 ktoś z Premier League by wziął, dla nich to promocja.

1

@Laminedependencia Oczywiście, że Lewy byłby lepszy tylko jeśli przedłuża z nim kontrakt to chyba i tak musi on być na jakimś tam dość wysokim poziomie bo chyba nie mogą mu obniżyć jakoś drastycznie względem tego co ma - zasady La Liga. Więc w takiej sytuacji nie ma kasy dla innego TOP napastnika.

0

@bartekvisca można poczekać, 30 czerwca kończy mu się kontrakt. Podpisać go jako wolnego zawodnika w lipcu.

0

@vangoor Poprzedni sezon pokazał, że jest warty nawet 30.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?