- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1443 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
Ale ludzie niektórzy mają problem z opcjonalnym uproszczeniem gry xD Ja się w nowym Goticzku... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
norbi77
15
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Faro
8
Szkoda, że Messi tak szybko poszedl z Europy bo obiektywnie to nadal najlepszy piłkarz. A tu... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1443 Culés
0
Bardzo mnie martwi forma Balde. On nawet szybkość stracił i już nie robi tych swoich rajdów środkiem boiska. Trzeba było brać Grimaldo jak była okazja teraz możemy obudzić się z ręką w nocniku..
0
@kamiVeB i za co mieliśmy go brać? My mamy problemy z rejestracjami piłkarzy którzy tu są, a wy piszecie o kupowaniu kolejnych.
0
@Nightraider Grimaldo był akurat za czapke gruszek
4
@kamiVeB Trzeba było wyłożyć klauzulę i jeszcze pensje zapłacić. My nawet z Bardghjim wziętym za bezcen i groszowym kontaktem mieliśmy problem.
1
@Nightraider nie przemowiss ,tu co niektórzy mówią że w lato trzeba ruszyć po Alvareza xD
@KamilVeB mnie bardziej martwi Kounde . Balde wczoraj jeszcze z przodu coś śmigał z Rashfordem ale Kounde to dramat , nawet jak się znajdzie w dobrej sytuacji to i tak marnuje.
1
@ShawnC socios mają podobnie funkcjonujące myślenie. Ja będę szczęśliwy jak chociaż porejestrujemy to co mamy. W końcu sąd uchyli kiedyś środek zapobiegawczy użyty przy Olmo a Garcię też wypadałoby zarejestrować. Nie wspomnę że Eric i De Jong też będą czekać na rejestrację nowych umów.
Ale przecież źle myślę. Większość twierdzi że złota karta i będą huczne zakupy.