La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 953 Culés

0

Ciekawe znalezisko. To jest dokladnie to o czym pisalem, ze patrzac wstecz to Flick zawsze trafia na te same problemy.


0

@Gaz No mega ciekawe. Wchodzę w jego profil i potem widzę wpis, że Xaviemu jak nie szło to próbował coś nowego. No rzeczywiście XD, 4 pomocników wystawiał w tym Kessie i Roberto.

0

@Gaz niemiecki Dyzma.

0

@Gaz
Co prawda to prawda. Niektórym ten poprzedni sezon całkowicie zaburzył zdrowy rozsądek, a widać że Flick nie ma żadnej koncepcji na zmianę gry. Wysoka obrona już została przez rywali całkowicie rozszyfrowana i co raz bardzie wygląda na to, że poprzedni sezon to nie był jakiś geniusz Niemca tylko bardziej efekt zaskoczenia i formy naszych zawodników. Teraz tego nie ma i wyglądamy w obronie jak parodyści.

0

@Gaz Z tego co pamiętam to Ćwiąkała mówił przy przyjściu Flicka, że on zbyt elastyczny taktycznie nie jest i raczej będzie trzymał się tego samego sposobu na granie. Zeszły sezon jaki był wiemy ale teraz pytanie czy obroni się poprawkami czy nic się nie zmieni i Tomasz będzie miał 100% rację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: