La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

2

Drużynę z Vallecas czeka bardzo trudny tydzień...
najpierw Poznański Lech a za chwilę Real Madryt.
Wyrazy współczucia bo z Lechem przynajmniej 6:0 w tytke dostana

1

@lajcior Najgorsze jest to, że oni wszystkie siły poślą na potężnego Lecha i może zabraknąć im pary na tych cieniasów z Madrytu

3

@lajcior Rayo wygląda na to że zaliczy zwycięstwo i remis. @Luciano99 Plus sam Lech sobie stawia wewnętrzne pułapki.

3

@Luciano99 ano... dlatego współczuję bo mimo starań Ishak i tak ich rozgniecie

0

@lajcior Nie chcę być złośliwy ale ten Lech z Ishakiem już potrafił narobić w gacie w pewnym Gibraltarze.

1

@FcPortoFan1999 kto by sie przejmowal jakims Gibraltarem... na orliku to se kazdy moze prawda?

1

@lajcior Z tego co wiem to Gibraltar nie powinien za bardzo pokonywać takie ekipy.Nawet grając na łące.

0

@FcPortoFan1999 tak swoją drogą ciekawe czy kibice Rayo są gotowi na karków z poznania bo podobno nie maja oddzielonej trybuny XDD

1

@lajcior Kanał Sportowy zapowiada to jako mecz pod specjalnym ryzykiem.I rzeczywiście może być przez to problemik na trybunach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?