La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1178 Culés

2

Mnie w sumie nie dziwi zachowanie piłkarzy Realu. Uważani są za najlepszych, królewskich itd. Przychodzi do nich jeszcze Mbappe po czym dostają 4 razy na dziurę od Barcelony z problemami finansowymi i dzieciakami w składzie, Barca zgarnia wszystko w Hiszpanii, a w LM robi ich jak chce Arsenal xD Do tego jeszcze w lato zdemolowało ich PSG w KMŚ. Przecież tam grubo musiało być w szatni. O kibicach za to nie ma co gadać, bo to najgorszego sortu community jeżeli chodzi o kluby piłkarskie.

3

@MaziFCB mnie nie dziwi bo mają w składzie najgorszy sort dzbanów boiskowych. Bellingham zachowuje się jakby mógł robić i mówić wszystko bezkarnie, a jego poziom to jest po prostu intelektualny rynsztok. Vinicius wiadomo jakim jest dzbanem i stymulantem i jak wiecznie się pruje o wszystko. Carvajal też nie lepszy, chłop gra brudno cały czas i jeszcze chciałby innych pouczać. Nazywanie tego składu królewscy to jest po prostu kpina. Bardziej pasuje wersja przez kur.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?