La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1116 Culés

19

Nie ma ratunku dla tego kraju gdy takich mamy zniewolonych młodych mężczyzn, dobrze że jest flaga biało czerwona, może chociaż autor sprawi że Polska będzie wielka!

4

@Rastafarnianin Ja pierd*lę

1

@Rastafarnianin troche racji ma, teraz ludzie przestraszeni. Jak pies ich obszczeka na ulicy to juz wszystkie trzeba uspic bo zginiemy :D

4

@Rastafarnianin a to jest ten ynwestor co włożył kasę w grę polskiego studia, w którego darmowe demo grało 1000 ludzi na steamie i on myśli, że jak wyjdzie ta gra to się sprzeda w milionach sztuk xDDD

5

@Rastafarnianin Lekarz przy porodzie zamiast w tyłek klepnął w głowę i takie są efekty.

1

@juarez jak ma kaganiec to niech łazi po ulicy

konto usunięte

6

@Rastafarnianin bo w polskich warunkach wolność sprawuje się poprzez przechodzenie na czerwonym, jeżdżenie 100 km/h w zabudowanym, kupowanie alkoholu na stacji o 3 w nocy, kupowanie marihuany na receptę, albo wrzucanie plastiku do zmieszanych.

Wolność to stawanie w poprzek tego, co aktualnie wydaje się być powszechnie akceptowane, a co z natury oznacza, że głupie. Wolność do działania, pomagania, tworzenia i realizacji planów to jest tylko jakieś babskie bajdurzenie.

1

@ifoa Spoko, tylko po co tam wrzuciłeś marihuanę na receptę? Skoro znalazła się aptekach to znaczy, że pomaga ludziom na różnego rodzaju dolegliwości np. Zespół Tourette'a czy bóle fantomowe. To co jest powszechnie akceptowane nie jest wyznacznikiem tego co jest mądre. Większość ludzi to ignoranci z wiedzą na poziomie maturalnym, więc lepiej myśleć i analizować samodzielnie, niż sugerować się zdaniem tłumu.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Chodziło mi oczywiście o osoby, które wykorzystują ten system do legalizowania sobie używki, bo sam znam takie osoby.

Bawi mnie tylko, że te same osoby, które straszą, że państwo chce tylko niewolników, którzy nie myślą samodzielnie, są często pierwsze do obrony wszelkiego ograniczenia dostępu do narkotyków, które ludzi właśnie w taki stan wprowadzają XD

No i wiadomo, że samodzielne myślenie jest ważne, chociaż i tak nie daje gwarancji dobrych wniosków. Słuchanie się tylko opini tłumu jest tak samo głupie i łatwe, jak automatyczne negowanie i krytyka każdej "popularnej" tezy, a to z tym drugim mamy tutaj chyba do czynienia

0

@ifoa Z tego co się orientuje to w tym momencie zostało to już uregulowane i zniknęły strony z e-receptami typu "Doktor Ziele" gdzie mogłeś sobie kupić receptę za 120zł. Do otrzymania takiej recepty konieczna jest wizyta u lekarza, który już tak ochoczo nie rozdaje tych recept, szczególnie, gdy się zorientuje, że ktoś zaczyna wymyślać, że go plecy bolą, cierpi na migreny i źle sypia w nocy.

Właśnie to stwierdzenie "analizować samodzielnie" rozumiem przez to by samemu ocenić kiedy należy posłuchać tłumu, a kiedy coś zanegować i chociaż tak jak piszesz, nie zawsze jest gwarancja tego, że stanąłeś po słusznej stronie brzegu (bo nie można się znać na wszystkim) to w momencie kiedy jesteś świadomy swojej wiedzy w danej dziedzinie możesz jednoznacznie stwierdzić czy 100 ludzi pokrywa się z tą wiedzą czy jednak uwydatniają jakieś swoje braki w tym sektorze. Duża część społeczeństwa jest mocno podatna na media i tam buduje swoją wiedzę, a to jest niestety jedno z najgorszych źródeł informacji.

0

@Rastafarnianin aczkolwiek faktycznie w wielu krajach takie absurdy nie istnieja chocby w Hiszpanii, Francji czy we Wloszech. Tam przechodzenie na czerwonym jesli nic nie jedzie jest na porządku dziennym i robi tak nawet miejscowa policja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: