- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1355 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
48 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1355 Culés
2
Bardzo mi się podoba wynik meczu Athletic Bilbao - Qarabag.
Mam nadzieję że Azerowie z polskim bramkarzem Mateuszem Kochalskim wygrają trzeci mecz w tej edycji Ligi Mistrzów, a 9 punktów to już bardzo dobra zaliczka do ewentualnego awansu do fazy Play Off. Oczywiście 9 punktów najprawdopodobniej nie da awansu (rok temu 11 pkt dawało awans choć jedna drużyna z takim dorobkiem punktowym nie awansowała) ale na pewno mocno się do niego zbliżą.
W drugim meczu wynik również przyjemny dla nas. Norwegowie są przed nami w rankingu UEFA więc porażka Bodo/Glimt zawsze na plus.
Co prawda daleko do końca meczów ale początek świetny. Oby Qarabag i Galatasaray utrzymali swoje wyniki.
1
@Stinger_ Karabach może śmiało powalczyć o punkty z Ajaxem/Napoli/Eintrachtem. Zwłaszcza, że u siebie grają z Ajaxem/Eintrachtem.
1
@blakkudium Tak dlatego jeśli udałoby im się dzisiaj wygrać to uważam, że mieliby świetną sytuację i spokojnie mogliby awansować do fazy Play Off. Uważam, że Ajax można spokojnie ograć, a i w pozostałych meczach coś może wpaść. Warunek go wygrana dzisiaj bo ona da im duży plus ale niestety właśnie 1-1.
1
@Stinger_ Nawet remis z Bilbao to bardzo dobry wynik. Sam zapamiętałem Karabach jako ekipę, która u siebie potrafi tylko grać.
1
@blakkudium Tak, remis nie będzie zły to oczywiste ale mając 7 punktów nawet potem zgarniając 3-4 mogą nie wyjść, a tak przy 9 po tej kolejce szanse bardzo by urosły.