La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

1

Ale jak to Ferimin strzela hattricka? Zresztą gdyby zamiast niego zagrał Bernal czy inny wychowanek też strzelił by hattricka, zupełnie zbędny piłkarz a mogliśmy mieć 70 mln.Tak właśnie to wygląda według elity La bamby, nie ma co chłopaki się znają na piłce jak mało kto

2

@Trojanek23 Ciekawe, że to pierwszy Hiszpan, który strzelił hat tricka dla Barcy w LM. Widać chłopak jest w gazie i oby utrzymał taką formę przez długi czas ;).

2

@MirusAmisz jeden ziomek chciał żebym wytłumaczył mu, na czym polega jego odmienność od pozostałych pomocników, chwilę później Flick na konferencji powtórzył moje słowa, że Fermin różni się od pozostałych pomocników a dodatkowo Ferimin, ciągle to udowadnia, że nie mamy drugiego takiego pomocnika i bardzo się cieszę, że został i mam nadzieję że zostanie ja długie lata, bo jest arcy ważnym piłkarzem i ma serducho i jest bezkompromisowy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?