La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

4

Tradycyjna rozpiska emisji Znachora na najbliższe święta.


3

@mordini123 polska wersja Kevina samego w domu - i lepsza.

2

@mordini123 nigdy tego nie widziałem. Mam 35 lat

0

@ZuczekFCB1899 Polecam nadrobić. Teraz będzie okazja.

1

@mordini123 Ja jakoś nie rozumiem fenomenu tego filmu. Oglądnąłem raz w życiu i mi wystarczy. Titanica też oglądnąłem tylko raz. Za to dla przykładu Interstellar oglądałem chyba z 3 razy, i na pewno kiedyś jeszcze obejrzę. Z nowszych filmów muszę usiąść i oglądnąć drugi raz Tenet, bo tam to się dzieje...

konto usunięte

2

@mordini123 beka ze Znachora,że tak często puszczany ale to bardzo dobry film

0

@AduŚ07 Każdy ma swój gust. Ja lubię Znachora a Interstellar raz widziałem i jakoś nie mam motywacji drugi raz obejrzeć. Znachora jak leci to lubię spojrzeć.

0

@adamek20151 To już taka tradycja na Wszystkich Świętych jak Kevin w Wigilię. Też uważam za bardzo dobry film.

0

@Aragorn33 Co niby lepszego? Dla mnie oba są meh i osobiście nie wiem jak to dalej ludzie w kółko oglądają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?