- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1337 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Bocheno1
14
@Stinger_ Jeszcze skasowali wątek, bo @AlexDark00 za bardzo po głowie dostał...xd
24 odpowiedzi
Zoker
7
Co kieruje ludźmi, którzy wręczają ZP Dembele? Wtf
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1337 Culés
3
Xaviego jako trenera będę szanował za jeden mecz, w którym zaskoczył wszystkich.
Klasyk na Bernabeu w pierwszym meczu CdR.
Mieliśmy szpital w zespole i wtedy zamurował bramkę i postawił na żelazną defensywę co nam się opłaciło, bo wygraliśmy 0:1, a Real nie stworzył praktycznie w tym meczu zagrożenia.
Spodobało mi się to, że dostosował zespół i taktykę do możliwości ekipy...niestety w rewanżu zaszalał i z hurraoptymistycznym nastawieniem dostaliśmy wpindol 0:4 :P
Może teraz trzeba jednak cofnąć linię obrony i uszczelnić formacje, żeby nie było między nimi takiej przestrzeni?
0
@norbi77 Xavi ogólnie jest bardzo źle oceniany. Naprawdę miał bagno pod każdym kątem, a potrafił wygrać mistrza i robił co tylko mógł
0
@norbi77 Akurat to nie był pomysł Xaviego co sam przyznał. On nie chciał tak grać.
0
@norbi77 W rewanżu również
był szpital w pomocy. Wtedy trzeba było grać Busquestem, Kessim i Sergim Roberto.
0
@Derean
A co miał powiedzieć, skoro mimo wygranej spadła na niego krytyka za styl?
0
@norbi77 No ja go szanuję za szanse jakie dawał młodym i to nie takie w najniższym pucharze króla.