- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1444 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
24
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
LAMC_10
12
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
22 odpowiedzi
ferdas_rawa
2
@Karol145 Ale jaką masz pokorę? Ty jedyny co piszesz to ad personam :-) od pierwszego Twojego... » Czytaj dalej
169 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1444 Culés
5
Jacek Muranski, postac znana.
A teraz to.
Donek chyba sie gorzej starzeje niż Jaro xD
0
@Michael24 nie no nie wierzę, że on tak powiedział
2
@Michael24 polecam obejrzeć wideo ze spotkania, bo wszyscy zgromadzeni po tych słowach bili brawo xd
3
@tomcias10 Powiedział i mu brawo bili xD
0
@Michael24 poszedłby na emeryturę, spędzał czas z wnukami, bo w przeciwieństwie do Jarka je ma…
Odkleja się coraz bardziej.
Komentarz usunięty
2
@xvcWinterSoldier masakra.. to pokazuje jak ludzie są zaślepieni. To są już wyznawcy a nie wyborcy. Cokolwiek ich bożek nie zrobi to będą bili brawo.
0
@Azi tutaj to akurat jedno idzie z drugim w parze, bo ten rząd gada bzdury i do tego nic nie robi (a wręcz szkodzi).
2
@Michael24 Fajnie że w końcu sam zaczął na siebie kręcić bata.Mimo że szczerze go nie cierpię, to cwaniactwa i umiejetnych manipulacji nie można było odmówic, teraz mam wrażenie że robi wszystko żeby już nie wygrywać tych wyborow