La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

34

Póki co Urban trzy mecze wygrane i jeden remis i to z Holandią. Co by nie mówić to bardzo dobrze zaczął swoją karierę trenera reprezentacji. Oba zgrupowania jak najbardziej udane chociaż to pierwsze nieco lepiej. W końcu jest jakiś pomysł na grę i widać, że Urban nieźle ogarnia jak na nasze warunki. Oby kolejne zgrupowanie było równie owocne :)

14

@MirusAmisz Tak, po pierwszym zgrupowaniu wrażenie było trochę lepsze ale najważniejsze, że są punkty. Te eliminacje trzeba dokończyć na miejscu chociaż barażowym, potem przejść baraże i dopiero wtedy wyrażać jakieś większe opinie.

0

@MirusAmisz Póki co w stylu takiego Michniewicza czy Brzęczka - wynik calkiem spoko, gra nie powala, ale czy możemy oczekiwać od tej reprezentacji czegoś więcej?

1

@LukaszFan Oczekiwać czegoś więcej pewnie nie ale widać, że idzie to w nieco lepszą stronę. Wiadomo to dopiero kilka meczów i jak napisał @Stinger_, dopiero po ewentualnych barażach będzie można dokładniej ocenić jego dotychczasową kadencję. Ale póki co jest naprawdę nieźle jak na tych kopaczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?