La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1375 Culés

2

Możliwe spoilery z nowej produkcji Netflixa, Potwory: Historia Eda Geina


Obejrzałem historię Eda Geina na Netfixie i mam strasznie mieszane odczucia - pomijając fakt, że Netflix każde możliwe niedopowiedzenie czy zwykłe plotki w historii Geina przedstawił jako fakt to końcówka i sposób w jaki Netflix próbował nie wiem, wybielić Geina? autentycznie mnie skonfundował. xD ułańska fantazja scenarzystów i nawrócenie Geina który pomógł złapać Teda Bundyego w współpracy z FBI

Ogólnie nawet polecam, jeżeli przymknąć oczy na kilka spraw i traktować to bardziej jako thriller mocno inspirowany Geinem to można nawet obejrzeć jeżeli ktoś lubi taki klimacik.
aczkolwiek jeżeli ktoś do tego podchodzi jak do biografii Geina to omijać szerokim łukiem

0

@marcin62 Gein był odchylony bo zobaczył jak Żydami w piecach palili - według Netflixa. A tak naprawdę był odchylony bo ojciec alkoholik wrzucał go dla zabawy do pustych grobów, bo był grabarzem. Obrzydliwie zmienili jego historię.

0

@marcin62 Dla mnie mega emocjonalnym odcinkiem był przedostatni i jeżeli Gein był rzeczywiście schizofremikiem, to mimo jego zbrodni i nienormalnych schorzeń i czynności związanych z nekrofilią to zwyczajnie mi go żal, ponieważ nie dość, że był chory psychicznie, to również miał chorą psychicznie matkę, która robiła mu całe życie wodę z mózgu oraz żył w latach II WŚ, gdzie opowieści i zdjęcia zbrodni Hitlerowskie były na porządku dziennym.

Nic dziwnego, że te wszystkie czynniki pogorszyły jeszcze bardziej jego stan psychiczny.

0

@marcin62 jednak z całej serii Dahmer najlepszy. Ogólnie myślałem że Gein będzie mocniejszy.
Ale faktycznie też odczułem wrażenie, że reżyser chciał pod koniec żeby nam się go szkoda zrobiło xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: