La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

0

Powrót Urbanków na takie długie wieczory będzie seksowny! coś jak mecze Porto w tym sezonie.

1

@FcPortoFan1999 Wreszcie człowiek czeka na reprezentację Polski, a nie myśli o tym żeby przerwa reprezentacyjna szybko zleciała.

0

@Stinger_ Zwłaszcza podoba mi się ten pomysł reprezentacji na przełomie września i października w przyszłym roku.Będzie więcej reprezentacji Polski! trzy tygodnie przyjemności.

0

@FcPortoFan1999 Jeśli będzie odpowiednia forma naszej drużyny to przerwa jak najbardziej na plus.

0

@Stinger_ Mi się podoba taka zmiana.Będzie odpowiednio dużo piłki klubowej i reprezentacyjnej a nie tradycyjne rozbijanie kalendarza.Wirus Fifa zostanie uniknięty(być może)

0

@FcPortoFan1999 Na teraz wygląda to na ciekawy pomysł. Jedna przerwa to powinien być plus dla klubów.

0

@Stinger_ Tutaj akurat Uefa/Fifa zrobiła odpowiednią zmianę.Troszkę reprezentacje poszczególne będą mogły ze sobą po prostu pograć bo do tej pory jest dosłownie jeden weekend i rozstanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?