- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
3
Chętnie bym zobaczył statystkę ile Barcelona oddaje strzałów zza pola karnego na tle rywali w lidze i LM bo mam wrażenie, że to jakiś taki mit i farmazon sprzed lat powielany(tutaj odnoszę się do niektórych komentarzy i zdania Orłowskiego w pierwszych 20 minutach). Przecież sam Yamal podejmuje dużo takich prób, a jest też Olmo, Fermin, Rapha, Pedri czy teraz Rashford, którzy też lubią uderzać zza pola karnego. Jeśli natomiast chodzi o bramki to mamy w tym sezonie przykładowo bramkę zza pola karnego Ferrana z Mallorca, Pedriego z Levante, Rashforda z Newcastle, Fermin z Valencia, a w poprzednim tak na szybko bramki Pedriego i Kounde w finale PK, samobój Sommera bo uderzeniu Raphy w pierwszym meczu z Interem, bramka Raphy z Benfica na wyjeździe gdzie graliśmy w 10, bramka Yamala z Benfica na Camp Nou i jest tego wiele więcej i nie brakuje nam graczy, którzy grają bardzo bezpośrednio i nie boją się uderzyć kiedy tylko jest miejsce.