La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1263 Culés

12

To byłoby piękne!


konto usunięte

4

@dzefrej234 jeszcze nazywają go "Pająk " no idealnie dla mnie.

1

5

@dzefrej234 im dłużej go obserwuje oraz sprawdzam różne statystyki tym większe mam obawy, że byłby to niewypał u nas. I nie podważam tu jego klasy sportowej tylko profil, który moim zdaniem nie pasuje u nas ani na 9 ani 10 do końca. To byłby typowy głośny ruch dla kibiców jak Griezmann czy Coutinho. W każdym razie na pewno to na dłuższą metę nie będzie ta samotna 9 bo nie ma warunków fizycznych i odpowiedniej prezencji w polu karnym czy utrzymania piłki z rywalem na plecach, a mamy graczy, którzy mogą zagrać jako F9 w pojedynczych spotkaniach kiedy to może się przydać, a naszym wbiegającym za plecy graczom najlepiej się będzie grać jednak z klasyczną 9. Nawet w Atleti jeśli akurat Simeone nie gra z dwiema F9 to rolę 9 pełni Sorloth, który jest wtedy punktem odniesienia w ataku, który musi potrafić utrzymać się przy piłce żeby Alvarez miał więcej swobody i może robić przewagę w różnych sektorach.

2

@blakkudium patologia, promowanie piłkarza wrogiej drużyny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?