La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 998 Culés

19

Można na siłę się czepiać 37-letniego napastnika, że nie jest już tak mobilny czy nie zawsze tak dobrze się odnajduje w grze kombinacyjnej(w sumie elementy, z którymi problem ma wiele nawet dekadę młodszych napastników), ale pozycjonowanie w polu karnym i wykończenie dalej ma na poziomie elitarnym. To chore co chłop dalej robi mimo kolejnych lat upływających i aż sam jestem ciekawy kiedy zacznie tak już naprawdę wyraźnie zwalaniać bo jak narazie nie zapowiada się żeby worek z bramkami się kończył.

0

@ViscaelBarca2007 ciekawe czy w wieku 40 lat tez nie poda do Raphinii przy 1-0

1

@mekston jak Robert będzie miał 40 lat to świat przejrzy na oczy i zobaczy to co nasz wizjoner więc Raphinhi nie będzie już w topowym futbolu. Tutaj nie ma miejsca na nabijanie sobie statystyk na pracy kolegów żeby maskować własną indolencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?