- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 579 Culés
Gorące dyskusje
Encore
8
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
47 odpowiedzi
draxidox
15
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
BORO_12
7
Pewnie próba podbicia ceny, wątpię w taki transfer dopóki nie kupimy napastnika... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 579 Culés
1
Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Ale wiadomo hajs potrzebny
5
@tbas Co jest trochę absurdalne, bo Adamek jest od lat ustawiony i nie ma absolutnie żadnych problemów finansowych. Ogólnie nie dziwię mu się, że przyjmował te walki z dziadami, bo to był po prostu hajs za darmo, żadne ryzyko, a dla niego fajna okazja na poruszanie się, powrót dla kibiców i poczucie adrenalinki, ale Soldić to przesada - profesjonalista młodszy prawie o 20 lat, w pełni formy i do tego mańkut z kopytem w ręce. Borek w porę powinien interweniować i zdecydowanie wybić z głowy Adamka boksowanie z takim koniem.
0
@Hawajczyk mistrzu to pijak. Sory, ale nie, hajs w postaci walk nie jest mały, do tego sponsoring itd. On podpisał nie jedna walkę a 3. To spory hajs.
2
@Hawajczyk Borek to sam jest pazerny na hajs.