- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 993 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 993 Culés
2
Djokovic - Fritz
Wszystko wskazuje na taki zestaw drugiej pary 1/4 - Serb idzie po 2-0 w setach z Niemcem
@Encore @Popitek12 @Kessie @Lionel_Messi10 @barcelonaLM @Colon
0
@mekston Gity, ja Miami oglądam;D
1
@Lionel_Messi10 ja to i to
W finale Leagueas Cup na razie za wiele sie nie dzieje
0
@mekston Fritz zrobił duże wrażenie dziś jak ograł z łatwością Machaca. Jak będzie tak serwować to Djokovic jest bez szans
Ogólnie stawiałem przed turniejem Fritz vs Alcaraz i Sinner vs Zverev po losowaniu
Ciekaw jestem czy oprócz Zvereva ktoś wypadnie
0
@Barca_Big_Moment Serb ma
10-0 na Fritza
0
@mekston Sinner też miał negatywny h2H na Carlitosa a wygrał w SW19
Zawsze liczy się dyspozycja dnia, a nie poprzednie starcia. Publika zrobi różnicę w Novak się gubi pod presją
0
@Barca_Big_Moment wiele rzeczy sie liczy - ale tez co bylo w poprzednich starciach / czy byly wyrównane czy nie
Porównanie nietrafione bardzo bo:
Sinner miał negatywny bilans ale swoje mecze wygrywal z Alcarazem
Sinner przegrywał mecze z Alcarazem które decydowały sie o 1/2 piłki (RG, US Open, Pekin) a nie taka miazga jaka serwuje Serb Fritzowi
Sinner wygral ich jedyne starcie na trawie - czyli kwestia nawierzchni
Ziemia to nie trawa
0
@mekston Alcaraz na ziemi to bestia
0
@Barca_Big_Moment wlasnie, wiec akurat h2h Alcaraz - Sinner h2h a Djoko - Fritz h2h to inny temat
0
@mekston Ale szanujmy się Fritz powinien ograć 38 latka na swojej ziemi czyli US Open przy wsparciu publiczności, która da mu boosta do pewności siebie + zdeprymuje Serba
0
@Barca_Big_Moment Serb nie pamietam kiedy przegral na us open na kogos z USA
Jego akurat gwizdy nie deprymuja i gra czesto jak natchniony w takich warunkach
0
@mekston Ostatnimi czasy nie było z kim przegrywać na USO odkąd rakietę zawiesił Isner
Ale Ben w przyszłości będzie kozakiem, może nie będzie Sinnerem ale będzie solidny coś jak Draper.
0
@Barca_Big_Moment widzielismy jak Serb w 2023 rozbil mlodego Bena a wczesniej jak sie zabawil z Fritzem
Tez w psychice Fritza musi siedziec 0-10
0
@mekston Ben w 2023 miał trochę gorszą regularność.
W tym roku by miał spore szanse na Serba w rewanżu. Nie wiem czy by dał radę, ale jak jest zdrowy to może zagrozić
Jedynie Sinner trzyma Bena krótko tak naprawdę
A Fritz po tym meczu na Machaca zyskał u mnie wiele i bym go nie skreślał
0
@Barca_Big_Moment Serb Machaca tez rozbil w Australii
To Australia wiadomo ale Serba zwykle byle kto nie pokonuje na US Open
0
@mekston Carlitos wolałby Fritza w półfinale trzeba kibicować Taylorowi
Zresztą sam aspekt psychologiczny jest decydujący zobacz jak ciężko ograć Sinnera po ciężkich półfinałach
0
@Barca_Big_Moment Carlitos by wolał ale Serb to Serb
Jak fizycznie bedzie ok, to skillem zniszczy Fritza
0
@mekston Mam wrażenie, że nie jest do końca z nim wszystko fizycznie ok.
Z tego powodu, że Struff był w mocnej defensywie przez cały mecz a Wilander zapowiadał wojnę stylów gry, nawet ta babka co za Schnett teraz jest w zastępstwie mówiła, że Novak będzie przedłużał wymiany i się bronił z głębokich pozycji.
Jak tego słuchałem to się śmiałem pod nosem bo Novak nie ma 26 lat żeby biegać do wszystkiego jak Carlitos, więc wiadome że będzie przejmować inicjatywę w tych akcjach
Tyle, że Serb był bardzo agresywny co zwykle nie ma miejsca bo lubi trochę pograć jak Iga właśnie żeby sobie zbudować punkt na własnych warunkach, a on tutaj na Niemca grał ryzykownie i uderzał bardzo mocno tak jakby chciał skrócić te wymiany
Być może nie czuje się tak pewny swojego ciała albo faktycznie coś sobie nadwyrężył bo od AO 2023 ewentualnie US Open 2023 nie grał tak agresywnie i tak ryzykownie w prawie każdej akcji
Sama statystyka uderzeń krótkich 1-4:
Novak 52
Struff 30