La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1244 Culés

1

Dla nas takim oddechem jest 10mln euro, że istnieje spora różnica czy Fermin odszedłby za 60 czy 70. Od początku 70 mln to jest moim zdaniem absolutne minimum (nie powinien odchodzić wcale, kto ma rozum jest tego świadom, zwłaszcza przy niepewnym Gavim, ten argument się bardzo mocno zaktualizował i zyskał na wartości w ostatnich dniach). Klub jest ponoć świadom jego wartości dla Chelsea i rzuca kwotą 90mln- nie chce mi się wierzyć ale mam nadzieję że to fakt.
A że dla nas naprawdę każde 10 mln to ogromna różnica Fermin jest dla mnie warty 70mln+10. Kompromis mój i klubu to 80mln.

Jeśli nie odejdzie, to oby przez tą liczbę i przez to że jest potrzebny- to będzie dowód na to że ten klub się finansowo zaczyna szanować. Jeśli zostanie to z kolei będzie dowód, że klub i tak funkcjonuje spokojnie mimo PEWNEJ gwarancji naprawienia problemów księgowych po tylu latach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?