La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

8

- Jaki ty jesteś twardy.
– Jestem człowiekiem z miasta…
– Ale ty masz silną psychikę.
– Zajeście silną! Zawsze patrzę w oczy, kiedy z kimś rozmawiam. Nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi dziesięć pierwszych słów, pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach.

On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki… a wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach...

4

@Danny Gaucho Jak to Psikuta? Mówiłeś, że nazywasz się Keller? @Kessie

7

@blakkudium O Jezu mówiłem, mówiłem. Różne rzeczy mówię...

6

@Danny Gaucho Chcesz się bić to bądź za 10 minut pod Orlenem

8

@Luciano99
Nie masz nawyku sukcesu. Należysz do ludzi, którzy całe życie spędzają na wyspie fantazji nazywanej "pewnego dnia będę". Błąd. Ty nigdy nie będziesz. Nie masz jaj.

konto usunięte

4

@Luciano99 znowu chcesz żeby z twojej buzki zrobioną tatara ? no okej tylko uważaj na jego łeb bo jest ostry żebyś się nie skaleczył

4

@Danny Gaucho Tylko załóż ciemne obuwie, bo @Luciano99 będzie polować na remis.

3

@Danny Gaucho @blakkudium vs @Luciano99 @Kessie dzisiaj, za 10 minut pod Orlenem

2

@Kessie Tak często byłeś pacjentem w szpitalu, że nawet dostałeś swoje łóżko VIP na SORze.

konto usunięte

4

@Danny Gaucho ej jak macie się ogólnie po ryjach klepać to poczekajcie na mnie bo trzeba popcorn zrobić

3

@Hshdhrhdh Jak @Danny Gaucho z nim skończy, bo jedynie będzie mógł pić zupę przez słomkę.

konto usunięte

2

@blakkudium zrobić ci popcornik ? Bo niezła zadymka będzie

konto usunięte

3

@Danny Gaucho ej Danny jeszcze się najpij żeby były równe szanse Bo inaczej go jednym uderzeniem powalicz na ziemię a wtedy nudne widowisko będzie a my tego nie chcemy :D

0

@Hshdhrhdh Tak, poproszę.

konto usunięte

4

@blakkudium dobra to spotkajmy się obok Orlenu to ci dam tyle tego jest ze @Kessie tyle jedzenia na oczy nie widział od dawna

4

konto usunięte

4

@Kessie rękę ci podawał nazgodę a tu mu chamsko walnąłeś w ryj #kesiortofaja

3

@Kessie Ledwo wygrałeś ustawioną walkę.

1

@Kessie oszustwa Realu to jest nic w porównaniu do tego co sie tutaj zadzialo

To sytuacja tez bardzo zastopowała mi karierę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?