La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

1

już się zaczyna, będzie parę dni po 35-36 stopni i we wrześniu można zacząć gadać że tak gorącego i suchego lata to nie było nigdy, i tak co roku

konto usunięte

0

@Mlodypro101 A co ma pogoda przez parę dni do klimatu?

5

@Mlodypro101 Czekam na te temperatury. I tak nie zmieni to mojego rozczarowania latem w tym roku bo w porównaniu do poprzedniego sezonu to jest jesienna porażka.

2

@Mokaczino nic, po prostu lato w tym roku jest słabe i te parę cieplejszych dni tego nie zmienią

@MesQueUnClub_87 ja tak samo czekam, w tym roku lata praktycznie nie było to chociaż fajnie byłoby na koniec mieć te wyższe temperatury

2

@Mlodypro101 Ostatnio rano wstaje, a tam 10 stopni na termometrze za oknem. Sierpień.

1

@MesQueUnClub_87 to by było zrozumiałe gdyby takie chłodniejsze dni się zdarzały a normą były ciepłe dni, a tymczasem można odnieść wrażenie że jest odwrotnie, teraz na szczęście patrząc na prognozy pogody to przed nami faktycznie cieplejszy czas, nawet noce mogą być dość cieple, ostatnie szanse na takie dni bo za miesiąc zaczniemy ponownie czekać ponad pół roku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?