La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1141 Culés

0

Real zarejestrował Gonzalo, El Jarek pewnie gdy to pisał musiał zmienić potem majtki
https://zapodaj.net/plik-L7jXV6tpUj

0

@Faro I po co ten komentarz xD?

0

@DonCarletto bo to celowe by wbić szpilke. News o zmianie numeru na 1 drużynę to za mało xD

2

@Faro ale jednak ten zeslaniec niebios, reinkarnacja Raula nie dostanie zapowiadanej 'dziewiatki', dostanie ją reinkarnacja Bobby Charltona. Gonzalo bedzie musial zadowolic sie ochłape. Czy to nie jest strzal w policzek gwiazdy mistrzostw świata?

0

@Lanosss podobno Endrick sie obraził, nie wiem ile prawdy w tym

0

@Faro Post o rejestracji zawodnika to wbijanie szpilki xD? Nieźle cię wyobraźnia ponosi.

Endrick jest dłużej w składzie i przez to miał pierszeństwo co do wyboru.

0

@Faro no to następny raz usłyszymy o Gonzalo na jesień jak zagra w Pucharze Króla z trzecioligowcem.

0

@DonCarletto czytałem te newsy ostatnio, i tam niemal pod kazdym byla wzmianka o problemach z rejestracjami w Barcelonie. Akurat w tym nie dopisał.
Tu przykład
https://www.realmadryt.pl/news/141416-oficjalnie-real-madryt-zarejestrowal-carrerasa-w-la-lidze

0

@Faro I gdzie tam jest wbijanie szpilki oprócz zwykłych informacji?

0

@DonCarletto czy przed problemami Barcy kiedykolwiek pojawil sie news o zarejestrowaniu piłkarza Realu? Zresztą nawet w komentarzach to widzą a Ty go uparcie bronisz

0

@DonCarletto są jakies nowe newsy czy real kogos sprzeda czy zapowiada sie kadra 24-osobowa?

0

@Lanosss Coś o Rodrygo się mówi ale szczerze wątpię.
@Faro Uparcie to ty sobie wymyślasz problemy.

0

@DonCarletto no ja jestem zdziwiony, ze tak naprawde zaden klub sie nie pojawil i nie wylozyl kasy na Rodrygo. Moze jednak tylko my mamy wrazenie, ze gosc ma potencjal wyzszy niz pokazuje i zasluguje na pierwszy sklad w jakims topowym klubie.

0

@Lanosss Raczej cena odstrasza, bo to, że on ma potencjał to już pokazał nie raz.

0

@DonCarletto no to Xabi zrobi z niego wahadlowego na nowy sezon i goscc bedzie gral :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: