- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 764 Culés
Gorące dyskusje
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
165 odpowiedzi
Arkon
5
Wiem, że tu Lewica ma minimalne poparcie i coraz bardziej to rozumiem. Oglądałem w Polsacie... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 764 Culés
6
Ale chyba mocniejszego "Czołem panie prezydencie!" to nie słyszałem.
2
@skubi99 Kolejny lizus słyszy to co sobie wyobraża. Nawrocki niczego nie jest winien, ale ten wysyp jego dupowłazów jest niesamowity.
A aureoli nie widziałeś w transmisji?
0
@skubi99 to mało jeszcze kolego słyszałeś
2
@Comentateiro Popłacz się
1
@BlackJack66 Ja te czołem panie ... co tydzień na rozprowadzeniu słyszę więc trochę słyszałem. Nie trafiłeś.
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro A ty twarz
1
@Comentateiro @skubi99 dalej piecze dwugodzinna kadencja Wafla xD
1
@AlexDark00 wole wafla niż alfonsa i kibola.
0
@AlexDark00 O, wiedzę że język trola internetowego wleciał. Maści, pieczenie - czego oczekiwać od antydemokraty?
1
@kazbychu Spoko, miałeś przez 2 godziny hahahaha
1
@Comentateiro antydemokratyczny xd Pisze gość, który głosuje na partię, która chciała podważyć demokratyczne wybory. Demokracja jest wtedy, kiedy wygrywa peło i ich kandydat w innym przypadku jest to fałszowanie wyniku xd
Co tam Tusk o zamachu stanu mówił do Hołowni czyli marszałka?
Komentarz usunięty przez użytkownika