La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1199 Culés

0

Według Romano wiele wskazuje na to, że Šeško wyląduje w United. Ciekawe, czy to będzie kolejny kit, czy może jednak w końcu Hit?
Wydaje się, że nowi zarządcy o wiele lepiej podchodzą do transferów niż ich poprzednicy

2

@Safrani kolejny obiecujacy napastnik ucieka do Premier League..niedobrze, niedobrze. Mam nadzieje, ze Ferran "Zarlacz madrytojad"Torres utrzyma forme, bo w next sezonie bedzie prawdopodbnie podstawowym napastnikiem, a jego zmiennikiem Rashford albo jakis ziutek ze szkolki

1

@Goralkov Tebas tak fantastycznie prowadzi i zarządza ligą, że mając dwie największe piłkarskie marki na świecie La Liga jest zjadana pod każdym względem przez PL, ale te Bundeslige, Serie A a niedługo i Ligue 1.

Prawo knurze. Oby tak dalej.

0

@Safrani Manchester United czy Newcastle United? :D

0

@Lanosss Manchester

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?