- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1288 Culés
Gorące dyskusje
Natenczas
9
Kuźwa żona Kosiniaka - Kamysza została matką chrzestną polskich F-35. Teraz już na pewno... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
HarveySpecter
6
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
42 odpowiedzi
tomek8756
0
Wesele bez alkoholu -tak czy nie?
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1288 Culés
2
Niesamowity trener.
0
@Encore Fajnie jakby podczas swojej kadencji wygrał chociaż raz mistrzostwa świata lub igrzyska olimpijskie. Fajnie że z każdej imprezy przywozi na razie medal ale brakuje mi złota w najważniejszych imprezach.
0
@mordini123 a mi nie . Jest regularny do bólu ....przegrał 2 ważne finały
Igrzyska trafił na niesamowita Francję + masa kontuzji u nas
MŚ - niesamowicie dysponowani Włosi którzy mieli dzień
1
@Xxxbarca4ever "Regularny do bólu" - to bardzo ważne i cieszy mnie, że cały czas jesteśmy w strefie medalowej ale tak, brakuje złota i trzeba to zmienić bo tylko to potwierdzi najwyższą klasę Grbicia. Pamiętaj, że zwycięstwo waży więcej niż np. 3 brązowe medale.