- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1070 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
143
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
MoralnyKarzel
1
Słucham studia po meczu i aż mi się coś skręca w środku, aż mi uszy więdną.... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1070 Culés
3
https://wszczecinie.pl/polityczna-cholera-politycy-pis-i-konfederacji-powiazali-chorobe-seniorki-ze-stargardu-z-migracja/51867
IQ tostera u pisowców i konfiarzy i ich wyznawców już nie dziwi, ale idąc tą retoryką to warto dodać, że ostatni przypadek tej choroby wykryto w Polsce w 2019 a wtedy rządził PIS a prezydentem był Andrzej Duda.
Przypadek? Nie sondze!
:D
2
@Kapitan hawk Jakaś zła część mnie trochę nie może się doczekać rządów PiSu z Konfederacją. Większość tego społeczeństwa na nic więcej nie zasługuje, więc jak ma być śmiesznie, ultra konserwatywnie i antynaukowo to niech będzie, tym bardziej, że w przeciągu paru lat osobiście mogę się wynieść w jakiekolwiek miejsce na świecie, gdzie jest internet. A Polska zawsze będzie we mnie, w moim sercu - tylko, że Polska w mojej wersji, a nie w wersji odpychającej światopoglądowo i politycznie.
0
@Kapitan hawk z ciekawości, jak mierzyłeś to IQ?
0
@zgiru
Na podstawie tego:
https://m.facebook.com/reel/973266394266497/?referral_source=external_deeplink