- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1516 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1516 Culés
1
Ten Onley to potężne zaskoczenie, nadal nie uważam że wytrzyma trzy tygodnie ale jedzie mocno
1
@JohnKennedy Lipowitz w młodości trenował biathlon
0
@Popitek12 Trochę smutno się patrzy na skoczka ale mam wrażenie że on się zbytnio nie przejmuje jazdą. Ciekawe co sobie myśli Red Bull o tym patrząc na kontrakt xd
1
@JohnKennedy postawili na sprintera Meeusa któremu nie idzie. Pellizzari i Lipowitz to przyszłość Bory i powinno powoli iść w tym kierunku, zwłaszcza Włoch w górach ma ogromny potencjał, zaryzykuję że nie dużo mniejszy niż Del Toro
2
@Popitek12 ciekawe jaki wynik ogarnąłby gdyby dostał wolną rękę na Giro od samego początku. Problemem tych wszystkich młodych jest to że Pogacar ma 26 lat i zostało mu dużo czasu.
2
@JohnKennedy Healy chyba po Liege zażartował i spytał się kiedy kończy, Tadej odpowiedział że kontakt ma do 2030 to może wtedy, myślę że coś może w tym być. Ja wiem że są ludzie i po 35 świetni, ale on już w młodym wszedł na wysoki poziom, Valverde to jeden z niewielu wyjątków prawie 20.lat w topie
0
@Popitek12 No to i tak, 5 lat a nie wydaje mi się żeby zszedł z tego poziomu. Pogacar wygrywa też tym że on może wygrać wszystko, a Pellizzari, Lipowitz i Del Toro nie są klasykowcami.
1
@JohnKennedy Torito zdecydowanie może nim być, on ma bardzo podobne przyspieszenie do Tadeja i świetnie jedzie szutry, Flandria to coś innego ale może i tak dałby radę
1
@Popitek12 Mimo wszystko trochę zbyt wcześnie by wydawać wyroki. Giro to też trochę inny świat niż Tour.