La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

2

Deco jest niesamowitym sabotażystą w zarządzie. Z takimi partaczami ćwierćfinał LM znowu będzie sufitem dla nas. Jego odejście to byłby w tym momencie najlepszy transfer klubu.

0

@Gibbon_FCB a tak w ogóle to o co chodzi? Na razie tylko Nico się nie udał, ale to jego wina, a nie Deco.

0

@Aragorn33 za każdym razem jego priorytetem jest najgorsza opcja, przy okazji blokuje wszystko inne. W tym przypadku chce Diaza zamiast Rashforda i najpewniej właśnie z nim zostaniemy.

0

@Gibbon_FCB Oby udało się sprowadzić kogokolwiek z nich. Bo oboje mają swoje zalety jak i wady. Więc tu akurat zależy kogo spytać.

Taki Alemany mial dźwignie i mogli spokojnie kupować plus rejestrować.
Trzeba było dać za kogos 60? To dawał i tyle.
I tak samo by zrobił Deco z Nico gdyby nie problem z rejestracja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?